רוני מוסקונה - מנתח פלסטי

ד"ר רוני מוסקונה

ד”ר מוסקונה הינו מנתח פלסטי בכיר ומומח������ לכירורגיה פלסטית, בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

במהלך שנות עבודתו, ביצע ד”ר מוסקונה עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים, כולל ניתוחי אף, מתיחות פנים על כל סוגיהן ומעל עשרת-אלפים ניתוחי חזה, כולל ניתוחי הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנה, טיפול בא-סימטריה וניתוחי שחזור שד. בנוסף, ד”ר מוסקונה הוא מחלוצי השיטה המודרנית בארץ של שאיבת שומן, תחום שגם בו צבר ניסיון רב.

אחד מתחומי ההתמחות הבולטים של ד”ר מוסקונה הוא שחזור שד, תחום בו הוא מוכר כאחד מהמנתחים הבכירים בארץ. במהלך שנות עבודתו ביצע ד”ר מוסקונה מאות שחזורי שד. ד”ר מוסקונה ידוע בעיקר אודות ניתוחי התיקון שהוא מבצע בעקבות ניתוחי אף, תחום שנחשב כאחד מהניתוחים הקשים בפלסטיקה, בשל דרגת המורכבות והקושי שבטיפול. אודות ניסיונו בתחום זה, ד”ר מוסקונה הוא מרצה מבוקש ב��נסים רבים בעולם. בנוסף לתיקוני האף, גם תיקוני הגדלת חזה תופסים חלק ניכר מזמנו, וזאת בשל נסיונו הר�� בשחזורי שד.

ד"ר מוסקונה הוא הרופא הראש��ן בישראל שב��צע הגדלת חזה בהזרקה באמצעות מקרוליין. למידע נוסף אודות ד"ר רוני מוסקונה בקרו באתר המרפאה ניתוחים פלסטיים – www.Moscona.co.il


אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.