ה"וול סטריט אוגלס": כמות ניתוחי הגדלת חזה יכול להיות אינדיקאטור למצב המשק.

חדשות טובות לכלכלה ואפילו לשוק המניות. במהלך 2010, תחום הניתוחים הפלסטיים צמח בחזרה! איגוד המנתחים הפלסטיים האמריקאי טוען שבשנה האחרונה, 13.1 מיליון הליכים קוסמטיים בוצעו בארצות הברית, עליה של 5% משנת 2009.

לאור העלייה של הניתוחים הפלסטיים, זה היה רק עניין של זמן עד שהמומחים יתחילו להסיק מנפח הניתוחים נתונים למדידת המצב הסוציו-אקונומי בשוק.

כאשר אנשים מרוויחים יותר כסף, סביר להניח שיבזבזו יותר כסף על הליכים קוסמטיים שאינם חיוניים. זו הסיבה שהמיתון הגדול גבה מחיר גם מהמומחים הכי נחשבים. מצד שני, היו רופאים שטענו שהחלק מהטיפולים במרפאה שלא נזנח, אלא אפילו הצליח. מה שבהחלט הגיוני, בגלל שעובדים מבוגרים מעדיפים להוציא כספים כדי להמשיך להישאר רלוונטיים ותחרותיים בשוק.

האינדיקאטור של התחום ניתוחים פלסטיים הוכח באופן סטטיסטי. בערכי הניירות של 2009, 8 מנתחים פלסטיים מהמרפאה היוקרתית "קליוולנד" הנפיקו עיתון (שיתוף פעולה בין כתב העת ניתוחים קוסמטיים לבין שוק ניירות הערך בארצות הברית), שלמד את גודל נפח ארבעת הניתוחים (מתיחת מצח, מתיחת פנים, הגדלת חזה וניתוחי שאיבות שומן) ומצא שניתוחי הרמות, שאיבת שומן והגדלת חזה מצביעים על קשר סטטיסטי ישיר למדדי המניות NASDAQ, S&P 500, Dow-Jones.

מכל ההליכים, נראה שבוטוקס מתואם חיובית עם המדדים הגדולים בארצות הברית לשנת 2010: בוטוקס: 12%+, DJIA 11%+, S&P: 13%+.

חמשת הניתוחים המובילים ב-2010

חמשת הטיפולים המובילים הלא-פולשניים ב-2010

מקור הכתבה: Wall Street Ogles Breast Augmentation as New Market Indicator

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.