עונת בגדי הים מגיחה במהירות ונשים בכל רחבי הארץ מתחילות להכין את עצמן. בכדי להגיע לתוצאה הרצויה, הנשים מתחילות כבר עכשיו לבצע ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה שונים בכדי שיהיה מספיק זמן החלמה לפני החום הכבד.

ד"ר רוני מוסקונה וצוות היועצות שלו עוזר למטופלות במרפאותיו להחליט על ההליכים שיתאימו בשבילן בכדי להגיע לתוצאה הרצויה גוף חטוב וסקסי.
"לאחרונה, אנו רואים עליה במספר הנשים שבוחרות בניתוחים פלסטיים כדי שיסייעו להם להסיר סימני מתיחה מהריונות ולידות כדי שבגד הים יחמיא להן". אומר ד"ר מוסקונה. עוד הוא מוסיף: "לפעמים אנו בונים סדרת ניתוחים מיוחדת הנקראת 'מייקואבר לאמהות' לרוב זה שילוב מתיחת בטן, שאיבת שומן, טיפולי הצרת היקפים וניתוחי הגדלת חזה.

לאחרונה לאחר דרישה של נשות ישראל התחלנו לבצע לאחר כל שאיבת שומן ומתיחת בטן סידרה של טיפולים משלימים להסרת צלוליטיס והחלקת העור באזור הניתוח בכדי להגיע לתוצאה מקסימאלית. נשות ישראל רוצות להגיע במיטבם לקיץ לא משנה אם הן רווקות נשואות או גרושות.

חשוב לציין שרוב השאיבות היום הינם שאיבות קטנות בינוניות עד 4 קילו סדרת טיפולים מתאימה לנשים במשקל סביר לגובה וגיל שלהם במצב בראותי טוב. סידרת ניתוחים פלסטיים כזו מתאימה לא רק לנשים שעברו לידות, אלא גם לנשים שאבדו המון ממשקלם יישארו עם עור עודף, שדיים נפולים ובטן רופסת.

שוב, בעזרת שאיבת שומן ומתיחת בטן נשות ישראל יכולות להרוויח את נשיותן, קימוריהן וגופן שתהיינה גאות ללכת בו בחוף.

ד"ר רוני מוסקונה מבהיר למטופליו להיות זהירים בציפיות שלהם מתוצאות הניתוח. "אנו מרגישים שלמטופלות צריכות להיות ציפיות ריאליות לגבי כל ניתוח לאיזה תוצאה ניתן להגיע. מהסיבה הזו, כל מטופלת שברצונה להגיע לייעוץ, נבדקת לגבי מדוע מעוניינת לעבור את הניתוח ומהי התוצאה הרצויה. אנחנו בונים יחד עם המטופלת את התוכנית המתאימה שתתאים הכי טוב בשבילה בכדי להשיג את מטרותיה" אומר ד"ר מוסקונה.

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.