קרין מוסקונה, בעלת חברת בוטיק להפקות אירועי יוקרה, רואה יותר ויותר כלות אשר עוברות לאחרונה טיפולי הזרקות בוטוקס לפני החתונה. בפוסט הבא היא מספרת על התופעה ומספקת כמה טיפים של מפיקת אירועי בוטיק.

היום, בעידן שבו החתונות נהפכו למוקפדות ומושקעות עד לפרט האחרון, אני, כמפיקת אירועי יוקרה, רואה אצל קהל לקוחותי טרנד של הזרקות בוטוקס אשר הפכו להיות חלק משגרת הטיפוח לפני החתונה. אם בעבר ליוויתי את הכלות בזמן הפקת חתונות למעצבת השמלה, לסטייליסטית ולמעצב השיער , היום אנחנו עוברות לפני הכול אצל הפלסטיקאי… בייחוד בארועי הבוטיק אצל העשירון העליון הבוטוקס הפך לראשון בטיפוח שלפני חתונה או ארועים חשובים אחרים. אין ספק כי כאשר הכלה מוקפת צלמים אשר ינציחו אותה בשלל תמונות קלוז אפ, היא רוצה שעור פניה ייראה מושלם. הדבר נכון גם לגבי אם הכלה וחמותה לעתיד, אשר לעיתים הן אלה אשר מביאות את הרעיון לתודעתה של הכלה אשר ממהרת להצטרף לחגיגה.

זריקות בוטוקוס נותנות מענה מיידי ומוצלח לכלות שעברו את גיל 30, לאם של הכלה, לחמותה לעתיד ולכל שאר הסובבים את הזוג, הנמצאים לפני יומם המרגש. מומלץ לבצע את ההזרקות כמה שבועות לפני החתונה על מנת לקבל מראה מושלם וכדי לתת לעור מספיק זמן להגיע למצב מושלם. אצל כלות, ההזרקות נעשות בעיקר באזור המצח והעיניים ויש לעשותן בעדיות ומקצועיות על מנת שהבעת הפנים לא תשתנה, בייחוד לפני החתונה. חשוב לזכור כי רצוי תמיד להשאיר זמן לתיקונים במידה והתוצאה המבוקשת לא משביעה רצון.

וכעת מספר טיפים הקשורים לטיפוח לאלה מכם החוגגים בצוהרי הקיץ הקרוב:

  • בחתונת צהריים שימו לב לזוית השמש, לא כדאי לעמוד החופה להסתנוור ולהזיע…
  • כאשר השמש ישירה, צריך להשתמש במשקפי שמש וזה לחלוטין לא מומלץ לכלה.
  • אנו בדרך כלל ממליצים להוסיף לאירוע מצננים (מזגנים המותאמים לחוץ) גם לאזור החופה וגם לשאר אזורי הארוע.

על הכותבת: קרין מוסקונה, בעלת חברת בוטיק להפקת ארועים.

בעלת ניסיון של יותר מעשור והתמחות בארועים בבתים ובמקומות מיוחדים.

www.karinmoscona.co.il

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.