הרבה זמן רציתי לשנות משהו בפנים שלי. לא ידעתי מה הטיפול המתאים עד שהסתכלתי באינטרנט וגיליתי שישנם לא מעט אפשרויות בתחום ההזרקות להצערת הפנים.
בהמשך הבירורים שלי נודע לי שמתקיימת תחרות בשם "הגשמת חלום הצערת עור הפנים" על ידי ד"ר רוני מוסקונה. החלטתי להירשם ומיד נכנסתי למתח. נורא רציתי לזכות, וכשהזמינו אותי לראיון, מאוד שמחתי.  כבר בראיון הרגשתי מאוד בטוחה ורגועה, כאשר ד"ר מוסקונה הסביר לי מה בדיוק ניתן לעשות לי לפי תנאי העור שלי והקמטים שלי. הרצון שלי לזכות עלה אף יותר כי הבנתי כמה יכול לעזור לי הטיפול.

כרמן לוי - הזרקות להצערת עור הפנים - לפני ואחרי

כרמן לוי – הזרקות להצערת עור הפנים – לפני ואחרי

מה הרגשת כשנודע לך על הזכייה?

כאשר נודע לי כי זכיתי בתחרות, הייתי מאוד מאושרת! זה אושר גדול לדעת שאעבור את ההזרקות ע"י מנתח פלסטי מוכשר כמו ד"ר מוסקונה. חשוב לספר שאני מטבעי אדם מאוד פחדן, ואני לא יודעת אם הייתי מרגישה נוח לעבור את זה אצל מישהו אחר.

הייעוץ

ד"ר מוסקונה הסביר לי מה ניתן לשפר בפנים שלי בכדי להקנות מראה רענן ולא "עשוי" מדי, בסופו של דבר הוזרק לי בוטוקס (רעלן משתק שרירים) – באזור המצח, בצדי העיניים – ג'ובידרם אולטרה, ובקמטי צדי הפה ולנפח בפנים – ווליומה.

בוטוקס - קמטי עיניים

בוטוקס לקמטי עיניים

ג'ובידרם - קמטי צדי הפה

ג'ובידרם – קמטי צדי הפה

בוטוקס קמטי מצח ועיניים

בוטוקס קמטי מצח ועיניים

ביום הטיפול?

שמחתי מאוד והתרגשתי מהזכייה וממה שאני עומדת לעבור. ידעתי שאני בידיים טובות, ושהתוצאות יכולות רק טובות. כולם היו מאוד נחמדים אלי: המנכ"ל אורי מוסקונה וצוות המזכירות: בל, חן, לילי והיועצת הגר.
קצת לפני ההזרקות הייתי קצת בלחץ מכל ההתרגשות ומהמחשבה איך אני אראה לאחר מכן, אבל זהו אחד מהדברים שמאוד רציתי… יותר מדי חששות לא היו לי.

כאבים?

הרגשתי מעט את ההזרקות, אך זה לא היה בלתי נסבל. מה גם שהתהליך לא היה ארוך ומייגע, ד"ר מוסקונה היה מאוד עדין. עבד בצורה יסודית וכל הזמן שאל איך אני מרגישה ואם הכול בסדר.

אחרי ההזרקות

הכול עבר מצוין, כמעט ולא הרגשתי את ההזרקות, הרבה בזכות ידיו העדינות של ד"ר מוסקונה, מיד לאחר ההזרקות הסתכלתי במראה וראיתי כבר תוצאות, היה שינוי משמעותי. הייתי מופתעת לראות את עצמי במראה. חוץ מהמצח, הבנתי שאת השינויים מהבוטוקס, אני אראה רק עוד מספר ימים.

והיום?

נחמד מאוד לקבל מחמאות מאנשים שלא ראו אותי הרבה זמן. אנשים אומרים לי: "מה עשית? את נראה הרבה יותר טוב!" כיף לקום כל יום בבוקר ולהסתכל במראה ולהרגיש רעננה.

ולסיכום…

אני מרוצה מאוד שעברתי את התהליך, ואחד החלומות שלי התגשמו הודות לד"ר מוסקונה. אני מרגישה הרבה יותר טוב עם עצמי, הביטחון שלי עלה, ומישהו שנראה טוב גם מרגיש טוב, מקרין את זה כלפי חוץ. אני ממליצה בחום להגיע ולהתעניין בהזרקות שד"ר מוסקונה מציע. השתניתי לטובה, הן מבפנים והן מבחוץ.

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.