ד"ר רוני מוסקונה התקבל לאחרונה כחבר באגודה האירופאית היוקרתית למנתחים פלסטיים בכנס השנתי של האגודה שנערך השנה במינכן.

האגודה האירופאית למנתחים פלסטיים (EURAPS) נוסדה לפני כמעט 25 שנה, ובראשה עמדו מאז נשיאים מבריטניה, שוויץ, איטליה, ספרד, אוסטריה, צרפת , גרמניה, שוודיה ופינלנד. כיום חברים באגודה 174 חברים פעילים ומתוכם רק 4 ישראלים. ד"ר מוסקונה זכה בכבוד בזכות תרומתו למחקר ולפרקטיקה בתחום הכירורגיה הפלסטית.
דר מוסקונה מתקבל לאגודה האירופית לניתוחים פלסטיים EURAPS

ייעוד האגודה הוא לקדם את המצוינות של הכירורגיה הפלסטית באירופה בעיקר באמצעות:

  • קידום דיונים שנתיים שיעסקו בעבודות מדעיות בתחום הפלסטיקה.
  • בחירה של עבודות מצטיינות של פלסטיקאים באירופה.
  • דרבון של מחקר בתחום ותיאום בין מתודות ופרקטיקות שונות.

בזכות איכות העבודות המחקריות של חברי האגודה בקליניקות ובאוניברסיטאות, האגודה התברגה במהירות בין האגודות האירופאיות המובילות לכירורגיה פלסטית והיום היא אחת מהמובילות בעולם כולו.

המפגשים השנתיים אורכים יומיים ונערכים בערים שונות באירופה. הבחירה של העבודות המוצגות לאורך המפגשים היא קפדנית מאוד ולרוב רק 4 מחקרים מוצגים בכל מפגש שכזה. לצד הצגת העבודות מתקיים בכל שנה פאנל מומחים באחד מתת התחומים של הפלסטיקה. כמו כן נערכת תערוכה מקצועית עסקית שבה מוצגים הפיתוחים האחרונים בתחומי האסטטיקה בכלל והפלסטיקה בפרט על ידי חברות התרופות והמכשור הרפואי הבולטות העולם.

ב-15 השנים האחרונות האגודה האירופאית לכירורגיה פלסטית שותפה של האגודה האמריקאית לכירורגיה פלסטית (AAPS), ושתי האגודות היוקרתיות משתפות ידע וניסיון מדעי. הן אף סיכמו ביניהן שבכל שנה החוקר הבולט בכל אחת מהאגודות יוזמן להרצות בפני חברי האגודה המקבילה.

בכל שנה האגודה מעניקה 30 מלגות למנתחים צעירים מתחת לגיל 37 במרכזים אירופאיים מובילים לכירורגיה פלסטית כדי שיוכלו להשתפר בהכשרתם בכירורגיה פלסטית.

דר מוסקונה מתקבל לחברות באגודה האירופאית למנתחים פלסטיים EURAPS

ד"ר מוסקונה מתקבל לחברות באגודה האירופאית למנתחים פלסטיים EURAPS

 

עוד תמונות מהטקס המרגש תוכלו למצוא בדף הפייסבוק שלנו.
מידע נוסף על האגודה תוכלו למצוא באתר האגודה.

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.