בעקבות מחקר חדש לפיו ניתוח פלסטי מוצלח מעלה מאוד את הביטחון העצמי של המנותח, אורנה דץ מראיינת את ד"ר רוני מוסקונה על חידושים בתחום ניתוחי אף.

לפי ד"ר מוסקונה, ניתוח אף הוא הניתוח הפופולארי ביותר בישראל, ושיטות הניתוח מתעדכנות כל הזמן. חידושים בפרקטיקות הניתוחיות – גם אם הן קטנות יחסית – מביאות לתוצאות טובות יותר ויותר, בעיקר משום שניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפלסטיים המורכבים והמסובכים ביותר.

החידוש האחרון קשור במראה האף המנותח. לפי ד"ר מוסקונה הכיוון היום הוא מראה טבעי של האף, כלומר שלא ניתן יהיה לזהות שהאדם עבר ניתוח בכלל. ד"ר מוסקונה מעיד שאפילו הוא – כשמאחוריו רקורד מדהים של מעל 10,000 ניתוחי אף! – מתקשה לעתים לזהות אף שעבר ניתוח בשיטות החדשות.

במרפאות מוסקונה נעזרים גם במערכת הדמייה משוכללת שמדמה את מראה האף לאחר הניתוח, וכך הפציינטים יכולים לקבוע את המראה ברמת דיוק גבוהה יחסית עוד לפני הניתוח.

לקוחות המרפאה שבאים לניתוח אף מגיעים מקשת גילאים רחבה – החל מבנות בנות 15 וחצי ובנים בני 17 ועד נשים בגילאים מתקדמים הרבה יותר המשלבות ניתוח אף עם מתיחת פנים וצוואר.

 

בהצלחה לכל הפונים!

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.