מעוניינים לפתוח פרק חדש בחיים ? הגעתם לאזור גילאי 35 פלוס ועדיין לא החלטתם מה אתם מעוניינים לעשות, יותר ויותר אנשים בגילאי 35 ומעלה עוברים ניתוח אף כחלק מפתיחת פרק חדש בחיים.
כיצד נדע איך נראה לאחר הניתוח ? מה ההבדל בין מנתח פלסטי לאף אוזן גרון ואיך אדע באיזה מנתח פלסטי לבחור? התשובות לשאלות החשובות ביותר.

אורי מוסקונה

נהוג לחשוב כי ניתוחי אף הם ניתוחים שנעשים בעיקר בגיל ההתבגרות. גם אם זה היה נכון בעבר, הרי שהמציאות השתנתה בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בגילאי 35 ומעלה מגיעים לעבור ניתוחי אף.

זה קורה כתוצאה משינוי קריירה, פסק זמן ממחויבות ועיסוקים, שינוי במצב האישי ורצון כללי לעשות שינוי בחיים, רצון שמוגדר בתור "משבר גיל ה-40". חשוב לציין כי אחת הסיבות לכך נעוצה בעלייה במודעות ליופי ולאסתטיקה. יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות שבמראה חיצוני, הן בהצלחה לקידום בקריירה והן בזוגיות. כ-20% מכלל הפונים אלינו הם בני הגילאים הללו. אחת הסיבות לכך נעוצה בעלייה למודעות ליופי ואסתטיקה, יותר ויותר אנשים מבינים את חשיבות המראה החיצוני הן בהצלחה לקידום בקריירה והן בזוגיות. בחירה בניתוח אף מאפשרת לשנות ולעדן את הפנים, להצעיר ולרענן את המראה. ניתוח אף יכול להשפיע לטובה על דימוי גוף וביטחון עצמי.

משבר אמצע החיים – זמן לשינוי

אי אפשר לעצור את הזמן ואת ההזדקנות, אבל דווקא מתחושת המשבר יכולה לצמוח ההזדמנות לעשות פסק זמן, לחשוב מה אפשר לעשות בנידון. יתכן וניתוח אף הוא הפתרון האידאלי בשבילך.

מחקרים מראים כי שינוי במראה חיצוני גורם להערכה עצמית ואושר פנימי גדולים יותר, בעקבות השינוי הפיזי נוצר שינוי חיובי בתחומי חיים שונים, כגון: קריירה וזוגיות. מנותחים שעברו ניתוח אף לאחר משבר אישי מדווחים כי חשו מאושרים יותר ואהודים יותר על ידי הסביבה ובני המין השני ותפסו עצמם מושכים יותר. מחקרים נוספים מראים כי אנשים יפים מאושרים יותר ומצליחים יותר גם מבחינה כלכלית.

לדעת כיצד יראה האף לאחר הניתוח

ההדמיה הממוחשבת מאפשרת לראות את האף של המנותח לפני הניתוח, ולקבל אינדיקציה כיצד יראה האף אחרי הניתוח. תוך כדי פעולת ההדמיה, מסביר הרופא המנתח מה ניתן או לא ניתן לעשות בניתוח, ומה הכי מתאים לדעתו על מנת להגיע לתוצאה טבעית ופרופורציונאלית לפנים. בעזרת ההדמיה מבין הרופא בדיוק את רצונך, ההדמיה מאפשרת לתאם ציפיות ולהבין את רצון המטופל. רצוי גם לבקש עותק למטרת עיון חוזר בבית.

nose_simulation

ההבדל בין מנתח פלסטי לרופא אף אוזן גרון

ההבדל המהותי הוא בכך שלרופא אף אוזן גרון יש הכשרה מינימאלית לביצוע ניתוחים אסתטיים. מנתח פלסטי חשוף בהכשרתו הן לתחום האסתטי בכל סוגי הניתוחים והן לתחום הרפואי. אם מטרת הניתוח הראשונית היא לתוצאה אסתטית טובה, עדיף לעבור את הניתוח אצל מנתח פלסטי.

לבחור את המנתח הפלסטי

כדאי לבדוק שהמנתח הפלסטי  מומחה בעל ראייה אסתטית תלת מימדית, הבנה עמוקה של הפיזיולוגיה הנשימתית, וכישרון כירורגי בתחום ספציפי זה. החשוב מכל: לבדוק שלמנתח יש ניסיון של ניתוחי אף אסתטיים רבים ומיומנות בכל שיטות השיחזור השונות, הכוללות: השתלות סחוס למיניהן ותיקון מורכב של דרכי נשימה. עקב מורכבותם הרבה של ניתוחים אלה ונדירותם, יש בארץ מנתחים בודדים העונים על הקריטריונים הללו, ואשר להם מספיק ניסיון ויכולת לבצע ניתוחים אלה. הניסיון והמיומנות של המנותח הוא הגורם החשוב ביותר בהצלחת הניתוח.

 

החלמה לאחר ניתוח אף לאנשים באזור גילאי 35 ומעלה

חשוב לציין כי ההחלמה מניתוח אף בגילאים אלו אינה שונה מהחלמה מניתוח בגיל צעיר יותר ואין לנקוט בשום צעדים מיוחדים.

 

מרפאות מוסקונה

ניתוח אף הוא הניתוח השכיח ביותר במרפאותינו. בנוסף לכך, מרפאות מוסקונה בחיפה ותל אביב מציעות מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, הזרקות וטיפולים אסתטיים משלימים. ניסיוננו רב השנים והמיומנות הרבה שצברנו מאפשרים לנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מעבר לשביעות רצון מתוצאות הניתוח, אנו מקפידים על שירות אדיב וחם לפני ובעיקר אחרי הניתוח.

הכותב הוא מנכ"ל מרפאות מוסקונה 

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.