שלום, שמי שולה ואני בת 53.

את השיפור המשמעותי ראיתי לאחר כשבועיים מן הטיפול כשהקולגן התחיל להתחדש. העור ניהנה חלק ונעים. הבנתי גם מטובה שעכשיו הקרמים לעור הפנים יכלו לחדור הרבה יותר טוב ולעשות את עבודתם כהלכה ואכן כך הקרם נספג הרבה יותר מהר.

אמנם לא מזמן הפכתי לסבתא ל-2 נכדים, אך אני מקבלת לא מעט מחמאות על מראי, נראית צעירה יחסית  לגילי ובעלת גנים טובים וגוף חטוב. בשנים האחרונות החלו להופיע קמטים חדשים בפנים והמראה העייף של העור החל להפריע לי.

כאן נכנס לתמונה ד"ר מוסקונה, מומחה בכיר לכירורגיה פלסטית ולאחר ייעוץ עימו החלטתי בשיתוף איתו שהפיתרון האידיאלי בשבילי הוא טיפול הדרמה רולר. טובה היועצת הסבירה לי על הטיפול החדשני ואיך בדיוק  הדרמה רולר עובד מדובר במכשיר בעל גלגלת עם מחטים זעירים (הבנתי שיש גם חיקויים למקור אז היזהרו) .מדובר בשלושה טיפולים אחת לשישה שבועות.

את  הטיפול עברתי  במרפאת ד"ר מוסקונה בחיפה ע"י אחות שהוסמכה לכך ובפיקוחו של הרופא.

תהליך הטיפול

50 דקות לפני הטיפול מורחים על הפנים ואיזור הצוואר "אמלה"; שהיא משחת לאלחוש המרדימה את איזור הפנים, לאחר מכן האחות החלה להעביר  את הגלגלת בכל אזורי הפנים, גם בזויות העיניים, מצח, צוואר וכד'. המחטים הזעירות  פוצעים את העור ויוצרות קולגן חדש להבדיל מטיפול פילניג ההורס אתץ העור הדרמה רולר  עוזר בהאצת בניית תאים חדשים.במהלך הטיפול הרגשתי מעט עקיצות אך הטיפול נסבל ולא ממש כואב.

לאחר הטיפול

העור נהיה אדום כמו אחרי  טיפול פילינג בינוני. למחרת הפנים שלי נראו טוב יותר ומידת האדמומיות ירדה כמעט לגמרי. כבר לאחר הטיפול הראשון ראיתי במראה  שהקמטוטים שטחיים נעלמו  והקמטוטים העמוקים לא נעלמו  אך נראים שטחיים יותר.להפתעתי  גם חורים של אקנה וכתמים בפנים נעלמו כמעט כליל גם הקמטוטים הדקים מסביב לשפה וקמטוטים  עדינים במצח נעלמו והעמוקים השתפרו.

ההרגשה לאחר הטיפול היא הרגשה של רעננות. ביום הראשון לאחר שההרדמה פגה, ישנה הרגשת חום בפנים, שמתי רטיות עם קרח על הפנים להרגעה.

את השיפור המשמעותי ראיתי לאחר כשבועיים מן הטיפול כשהקולגן התחיל להתחדש.העור ניהנה חלק ונעים.

הבנתי גם מטובה שעכשיו הקרמים לעור הפנים יכלו לחדור הרבה יותר טוב ולעשות את עבודתם כהלכה ואכן כך הקרם נספג הרבה יותר מהר.

הערכה הביתית

התחלתי להשתמש בערכה הביתית שבוע לאחר הטיפול כשהעור שלי נרגע. השתמשתי בדרמה רולר הביתי כשהוא עדין יותר, המחטים פחות חדות ועל כן ניתן לבצע את הטיפול לבד בבית לשם תחזוקה.

בהתחלה פחדתי מהטיפול,אך הוא קל לשימוש ונעים למגע כמו מסאז' בפנים.

לפני הטיפול

לפני הטיפול

לאחר כשבועים מן הטיפול

לאחר כשבועים מן הטיפול


קריאה נוספת אודות הטיפול:
מזוטרפיה – טיפול בקמטים.

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.