אני חייבת לציין שלדבר עם ד"ר מוסקונה היא התחושה כל כך נוחה ובטוחה, הרגשתי שאני סומכת עליו בעיניים עצומות, שמנתח אותי רופא אנושי, מקסים, חברותי, אמין ומרגיע. רק מי שעברה ניתוח פלסטי אצל ד"ר מוסקונה יודעת  על מה אני מדברת. לפני הניתוח ד"ר מוסקונה רשם לי את הטל' האישי שלו במידה  ותהיה לי שאלה או בעיה.

לפני הניתוח

הגעתי לחדר ניתוח בבוקר  יחד עם אבי, שהיה  לצידי לאורך כל היום, בעלי נאלץ להישאר בבית עם הבנות. הרגשתי שהיה שווה  לעבור את הניתוח רק בשביל הדאגה והאכפתיות מצד בעלי, הופתעתי מאוד  לגלות שפתאום אני חשובה לו.

האחות הביאה לי בגדים סטריליים חד פעמיים לחדר ניתוח הכוללים חלוק, נעליים, כובע ותחתונים חד פעמיים. סיפרתי להגר שאפילו בלידות לא הייתי עם תחתונים כאלו ,צחקנו מעט על המראה החדש שלי. האחות בדקה חום

ולחץ דם, למזלי כול הבדיקות היו תקינות למרות ההתרגשות הגדולה.

לפני הניתוח עם האחות

ד"ר רוני מוסקונה הגיע שאל לשלומי דיברנו מעט ואז הוא אמר שיש  צורך לצייר על החזה ואני שאלתי בצחוק אם מדובר  בטוש מחיק…

אני חייבת לציין שלדבר עם ד"ר מוסקונה היא התחושה כל כך נוחה ובטוחה, הרגשתי שאני סומכת עליו בעיניים עצומות, שמנתח אותי רופא אנושי ,מקסים, חברותי ,אמין ומרגיע. רק מי שעברה ניתוח פלסטי אצל ד"ר  מוסקונה יודעת  על מה אני מדברת. לפני הניתוח ד"ר מוסקונה רשם לי את הטל' האישי שלו במידה  ותהיה לי שאלה או בעיה.

זהו! הפגישה עם ד"ר מוסקונה הסתיימה. עכשיו נותר לחכות לרופא המרדים שלו  ואז לחדר הניתוח.

לפני ניתוח הגדלת חזה עם ד"ר מוסקונה והגר היועצת

ממתינים לניתוח

שלחתי את  אבא שלי לקניון בכדי לקנות לי משכהי כאבים שיהיה לאחר הניתוח הגדלת חזה בינתיים  ניסיתי לנוח מעט , אך מי יכול לנוח לפני ניתוח ? ועוד שמדובר בחלום ,ניתוח להגדלת חזה? כבר אמרתי שזה חלום חיי??  בהתרגשות שהייתי פנטזתי  כבר החזה שאחרי הניתוח.

הגר היועצת ואורי מוסקונה  המנכ"ל, שוב נכנסים לשאול לשלומי, אני מתחילה לקטר  מעט  שאני צמאה ורעבה, להזכירכם אני בצום עוד מהלילה וזה מתחיל להיות קשה. הגר מספרת שהיא לא אכלה כלום מ-6 בבוקר אז אני  קצת מתעודדת.

עם אורי מוסקונה המנכ"ל

אימא שלי מתקשרת  ולא מצליחה להבין  איך אני כל כך רגועה לפני ניתוח הגדלת חזה. אני מספרת לה ,למה לדאוג יותר מדי?! כל כך הרבה נשים עברו זאת לפני ומרוצות ועכשיו  סוף סוף תורי להיות מרוצה. ידעתי שההחלמה תהיה כואבת וישנם  סיכונים כי מדובר בניתוח לכל דבר, אך זה לא העסיק אותי אני יכולה להישבע  שכל מה שראיתי זה חזה מושלם ואת חלומי מתגשם.

ד"ר כץ  הרופא המרדים הגיע. שאל מספר שאלות ולאחר מכן חתמתי על טופס הסכמה להרדמה כללית. אף פעם לא עברתי הרדמה כללית ולכן  מעט חששתי, אך הרופא המרדים  האישי של ד"ר מוסקונה הסביר לי  ברוגע הכול והרגיע אותי.

המרדים האישי של ד"ר מוסקונה ד"ר כץ

הניתוח עצמו

הגיע השלב המכריע ,הכניסה לניתוח. הושיבו אותי על כסא גלגלים ואני מובלת לחדר הניתוח, אבי נותן לי נשיקה אחרונה, אמרתי לו: "אבא יהיה בסדר, זה יעבור בשלום"

הובלתי לחדר ניתוח וראיתי מלא מכשירים רפואיים. אמרתי לצוות: "עכשיו זה נראה קצת מפחיד".  הם הסבירו לי שאין מה לחשוש, והסבירו מה התפקיד של כל מכשיר. השכיבו אותי על מיטה מחוממת וכיסו לי את הרגליים.ד"ר כץ  הרופא המרדים אמר לי שאני ארגיש דקירה קטנה וישר אירדם.

בדרך לחדר ניתוח

ד"ר מוסקונה הספיק לאחל  לי בהצלחה ואמר שהכול  יהיה בסדר ושאין לי מה לחשוש. אני זוכרת שחייכתי ואז כבר נרדמתי.

בקרוב ההמשך!!

לקריאה נוספת:, לאחר הניתוח, ביקורת הורדת תפרים, לאחר 4 חודשים מן הניתוח

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.