אין זה פלא שכולם מעריצות את ד"ר מוסקונה הוא לא רק רופא מקצועי ובעל ניסיון רב הוא גם אדם יקר ונדיר . בודדים האנשים שאפשר להרגיש כלפיהם כזאת הערצה והערכה.

רק מי שבאמת מכיר אישית ד"ר מוסקונה להבין על מה אני מדברת.

חזרה לשגרה

לאחר שבוע ימים החלטתי שאני חוזרת לעבודה,

עבודתי הינה עבודה משרדית כך שאני לא צריכה להתאמץ פיזית יותר מידי. וחוץ מזה כבר רציתי לחזור לשיגרה למרות שאני אחרי ניתוח.

חזרתי לעבודתי, החברות הטובות שלי פרגנו על הלוק החדש הן אמרו שאני נראית מצויין ועזרו לי לחזור להתאקלם, אחת מחברותי כבר אמרה שהיא גם רוצה כאלה שדיים ושהיא קובעת לה תור לניתוח. כמובן שהמלצתי בחום.

כשבוע לאחר הניתוח הגדלת חזה

ביקורת הורדת סעד אצל ד"ר מוסקונה – שבועיים לאחר הניתוח

ביום שישי כשבועיים בדיוק מיום הניתוח הוזמנתי לביקורת אצל ד"ר רוני מוסקונה להורדת הפלסטרים שעל התפרים.

במסדרון שמעתי קול מוכר ,הגר היועצת המקסימה של ד"ר מוסקונה  מיד התחבקנו והתנשקנו הגר שאלה איך אני מרגישה סיפרתי לה שהכאב יורד מיום ליום  ושכייף להיות שבועיים אחרי הניתוח, הגר ציינה שעוד שבועיים אני בכלל אני ארגיש מעולה ,נותר רק לחכות אבל מה שבטוח  החלק הקשה בהחלמה  מאחורי

נכנסתי לחדר הבדיקה  וד"ר מוסקונה קיבל את פניי בחיוך, הורדתי את החזיה ואמרתי לו שאני מאוד  מרוצה מהתוצאה וד"ר מוסקונה אמר שבאמת יצא מדהים ,  שכבתי על הגב בכדי שיוריד לי את הפלסטרים ,זה היה מהיר וממש לא כאב.

ד"ר מוסקונה שוב  בחן את החזה היטב  ואמר שזה נראה נהדר, לא היו שטפי דם והעור נראה בריא ללא כתמים או נפיחויות, ד"ר מוסקונה אמר שבעוד חודש וחצי ניפגש שוב לביקורת .

חיבקתי את ד"ר מוסקונה וציינתי בפניו  שהוא עשה אותי מאושרת ושאני מודה לו בקרב לב על כך שהגשים לי חלום חיי.

ד"ר מוסקונה חייך :"תיהני, זה מגיע לך".

אין זה פלא שכולם מעריצות את ד"ר מוסקונה הוא לא רק רופא מקצועי ובעל ניסיון רב הוא גם אדם יקר ונדיר . בודדים האנשים שאפשר להרגיש כלפיהם כזאת הערצה והערכה.

רק מי שבאמת מכיר אישית ד"ר מוסקונה להבין על מה אני מדברת.

חוזרים לשיגרה מלאה

כשלושה שבועות  מיום הניתוח הכאב פחת משמעותית, רק אם אני ממש לוחצת על החזה אני מרגישה עדטיפה  אי נוחות קלה, קשה  להאמין איזה שיפור  חל לאחר שלושה שבועות.

אני מרימה את הידיים למעלה ולהימתח ללא כל קושי, ישנה  על הצד ולא שזה  הרבה יותר כייף ונוח מלישון על הגב , אני מרימה דברים כבדים  בעיקר את ביתי הקטנה שממש התגעגעתי להרים ולשחק איתה.

התחלתי ללבוש חזיות רגילות ( בלי ברזלים ) ובלילה אני ישנה עדיין עם החזית ספורט.

ביטחון עצמי

אני מרגישה כמו  אדם חדש עם המון ביטחון עצמי, אני מסתכלת על עצמי שעות במראה ועדיין לא קולטת שזה אכן החזה שלי, ושאני לא עם פוש אפ.

החזה ממלא את החזיה במלואו וההרגשה נפלאה!

מי שרק מצייצת לידי שהיא שוקלת לעבור ניתוח הגדלת חזה אבל חוששת, אני אומרת לה שזה ממש לא נורא ובהחלט שווה את זה!

נכון שבשבוע הראשון לאחר הניתוח קצת קשה והכאבים חזקים, אך הכאבים נסבלים ועובדה לכך היא שלא לקחתי כדורים לשיכוך הכאבים למעט מה שקיבלתי במרפאה כאשר התעוררתי מהניתוח.

אני יכולה לציין שבזמן המחזור אני כן לוקחת כדור לשיכוך כאבי הבטן.

אז מה עוד נשאר?

ללבוש את הגופיות של עונת הקיץ אני מחכה לזה בקוצר רוח, אני מתה להשוויץ בים בבגד ים חדש וסקסי עם חזה מפואר…

ולכם אני מאוד מודה למי שהקשיב לי וקרא את הבלוג שלי אני מקווה שנהניתם כמו שאני נהניתי לשתף אתכם בחוויה המדהימה והמאוד אישית שלי.

ושוב תודה ענקית שוב לצוות מרפאות מוסקונה על פרויקט  המדהים הזה הגשמת חלום, בלעדיהם לא הייתי כאן…

תודה מיוחדת לאורי מוסקונה המנכ"ל על הליווי על התמיכה ועל המענה לכל שאלותיי.

וגם להגר היועצת המקסימה על החברות ,ההבנה ועל כך שהייתה שם בשבילי תמיד ולכל דבר.

ואחרון אחרון החביב לאחד והיחיד, ד"ר רוני מוסקונה על יצירת המופת המושלמת שתישאר עימי לעד…

לאחר הביקורת תפרים

לקריאה נוספת: זוכת התחרות, שלבי התחרות, יום הניתוח, לאחר הניתוח, לאחר 4 חודשים מן הניתוח

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.