בפרק זה רות איטח עוברת שינוי אצל ד"ר רוני מוסקונה מומחה לכירורגיה פלסטית. רות באה להגשים חלום ועוברת מהפך גדול ,באיזור הפנים מתיחת פנים מיני ללא צוואר ,ניתוח הרמת עפעפיים וניתוח אף. באיזור הגוף עוברת רות שאיבת שומן.

קצת על רות איטח

בת 40, נשואה 20 שנה. אמא לשלושה ילדים:

"גידלתי ילדים, ישבתי בבית ולא עשיתי כלום עם עצמי. בגיל 40 החלטתי ללמוד ולהגשים חלום, המראה שלי מטעה אני נראית שכונתית אבל שכל יש לי. הן אמרו לי 'רות, את מוכרחה ללמוד, לפתח את עצמך' שם קיבלתי את השוק האמיתי.

היום אני יודעת שצריך להיות גם יפה וגם אופה ואני בדרך לשם. הייתי תלמידה טובה, יש לי תעודת בגרות מלאה. החלטתי ללמוד ולהגשים חלום. גם באוניברסיטה, אני נראית הכי זקנה. כל פעם שאני נכנסת לכתה שואלים אותי אם אני המרצה מה שהביא אותי לשלב הבא והרצון להשקיע במראה החיצוני שלי.

ברגע ששמעתי על התוכנית המראה  ידעתי שאני חייבת ללכת לזה שמעתי הרבה על ד"ר מוסקונה אך ללא התוכנית לא הייתה לי אפשרות להגשים את החלום תודה גדולה לאורנה דץ ולד"ר מוסקונה."

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.