ניתוח הגדלת חזה - הגשמת חלום

המעמד היה מרגש ובעודי על סף דמעות, חיבקתי את ד"ר רוני מוסקונה, במקום כל האושר והתודות שבאותו הרגע לא הצלחתי להביע במילים. אורי המנכ"ל, שאל אותי קודם לכן מה הניתוח שינה בחיי, וכיוון שאני הרבה יותר אמיצה בכתב (מסתבר), זה המקום לתת את התשובה.

עברו 4 חודשים מאז הניתוח. ההתרגשות עוד לא נעלמה, אבל זיכרון הכאב ואי הנוחות מהשבוע הראשון לאחר הניתוח, נראים כה רחוקים עד שכמעט נדמה שהם לא היו באמת. נראה כי הסביבה די התרגלה למראה החדש שלי, אף על פי שהם עדיין נהנים להעיר בנושא מדי פעם…

לפני כמה ימים הגעתי לביקורת נוספת אצל ד"ר רוני מוסקונה, במטרה לוודא כי תהליך ההחלמה מתנהל כצפוי ולבדוק את מצב הצלקות. ד"ר מוסקונה אישר את מה שכבר ראיתי לבד- הכל הגליד מצוין!

המעמד היה מרגש, ובעודי על סף דמעות, חיבקתי את ד"ר מוסקונה, במקום כל האושר והתודות שבאותו הרגע לא הצלחתי להביע במילים. אורי המנכ"ל , שאל אותי קודם לכן מה הניתוח שינה בחיי, וכיוון שאני הרבה יותר אמיצה בכתב (מסתבר), זה המקום לתת את התשובה. ראשית, קיים החלק שנכון לגבי רוב הבנות- נשיות, ביטחון עצמי, השדרוג העצום במראה (עונת הביקיני כבר לא מטילה אימה). שנית, האופוריה המתמשכת בעקבות הגשמת, מה שנראה אז, חלום רחוק ובלתי מושג.

בנוסף, הניתוח הגדלת חזה היווה בשבילי מעין גלגל הצלה שהגיע בשיאה של תקופה אפלה בחיי, ועל כן היה כמעין גלגל הצלה. קיבלתי את המתנה הזו כקרן אור בחיי, ועל כך- תודה אינסופית לד"ר מוסקונה וכן לכל צוות המרפאה שהיו חלק בתהליך הזה וליוו אותי.

לנשים שקוראות עכשיו ומתלבטות, אני מציעה לסלק את הפחדים וללכת בעקבות החלום שלכן – אתן לא תצטערו על כך! אל תתייחסו למה שאחרים חושבים בנושא- הניתוח הזה הוא המתנה הכי גדולה שאישה יכולה לתת לעצמה!

תמונות לפני ואחרי

קטיה לפני ניתוח הגדלת החזה

קטיה אחרי ניתוח הגדלת החזה

מי זאת קטיה דוידוב, ביום הניתוח

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.