ד"ר ריי: "הרעיון להגיע לישראל ולצלם את ד"ר מוסקונה עלה לאחר שבמשך השנים שמעתי את שמו ממטופלים ישראלים לשעבר ומעמיתים למקצוע בעולם. לאור הביקורות החיוביות החלטתי שהוא המתאים להציג בפניי את עולם הניתוחים הפלסטיים בישראל ולא התבדיתי- ד"ר מוסקונה הוא המנתח הטוב ביותר שיצא לי לראות אי פעם בפעולה"

ד"ר רוברט ריי, המוכר בישראל כד"ר 90210 מסדרת הלהיט של ערוץ E! המתעדת ניתוחים פלסטיים המתבצעים תחת ידיו, הגיע בשבוע שעבר לביקור בישראל, במסגרת צילומים לתוכנית טלוויזיה אמריקאית/ברזילאית. התוכנית מתחקה אחר תרבות הניתוחים הפלסטיים ברחבי העולם. כחלק מהצילומים ייפגש ד"ר ריי עם כירורגים פלסטיים מהשורה הראשונה בכל מדינה אליה יגיע. בישראל, בחר ד"ר ריי לתעד את ד"ר רוני מוסקונה. התיעוד יכלול סדרה של פרקים על ד"ר מוסקונה ועבודתו כמנתח פלסטי מומחה, אסטתי ומשחזר.

ד"ר ריי ליווה ניתוח שחזור שד שבוצע ע"י ד"ר מוסקונה בבי"ח רמב"ם בחיפה, בו שימש בעבר ד"ר מוסקונה כמנהל מחלקת שחזור שד וסגן מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית וכן, נכח במספר ניתוחים אסטתיים שביצע ד"ר מוסקונה למחרת בבי"ח האיטלקי בחיפה: ניתוח אף, ניתוח הצמדת אוזניים,שוקיים והגדלת שדיים.

ד"ר ריי עומד ליד השלט חוצות של ד"ר מוסקונה בבית חולים רמב"ם

לאור התרשמותו של ד"ר ריי מהניתוחי אף וההגדלות החזה  של ד"ר מוסקונה נמשכו הצילומים שלושה ימים ולא יום אחד כפי שתואם במקור. ביום השלישי הגיע ד"ר ריי למרפאתו של ד"ר מוסקונה בתל אביב ע"מ להתרשם מהתנהלות יום הייעוצים במרפאה.

כאשר נשאל ד"ר ריי על ההיכרות שנבנתה עם ד"ר מוסקונה בימים האחרונים סיפר: "הרעיון להגיע לישראל ולצלם את ד"ר מוסקונה עלה לאחר שבמשך השנים שמעתי את שמו ממטופלים ישראלים לשעבר ומעמיתים למקצוע בעולם. לאור הביקורות החיוביות החלטתי שהוא המתאים להציג בפניי את עולם הניתוחים הפלסטיים בישראל ולא התבדיתי- ד"ר מוסקונה הוא המנתח הטוב ביותר שיצא לי לראות אי פעם בפעולה"

ד"ר ריי עם ד"ר מוסקונה בבית חולים האיטלקי

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.