לפי נתוני האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, בשנת 2009 בוצעו קרוב ל-4,000 ניתוחי חזה המהווים כ-25% מכלל הניתוחים הפלסטיים בישראל.

במהלך השנה האחרונה בוצעו כ-14,000 ניתוחים פלסטיים בישראל, מתוכם כ-4,000 ניתוחי חזה.

ד"ר רוני מוסקונה: "היות ואנחנו מדינה חמה והקיץ פה ארוך, נשים מודעות מאוד לגוף שלהן ובעיקר לחזה. כולן רוצות חזה מושלם וסקסי". ניתוח הגדלת חזה מתחיל אצל נערות מגיל 17 ונמשך עד לגלאי ה-40. "יש כאלו המעדיפות לחכות לאחר הלידה" אומר מוסקונה.

לפי הנתונים של הסקר, ישנה גם עליה בקרב סרטן השד והרבה מאוד נשים עוברות ניתוח כריתה ושחזור שד, כפי שד"ר רוני מוסקונה מבצע. כמו כן, חלה עליה במספר ניתוחי הפנים, לרבות ניתוחי אף, המהווים כ-20%, קרוב ל-3,000 טיפולי מתיחת פנים, ניתוחי הצמדת אוזנייםהרמת גבות וניתוחי עפעפיים. הניתוח המוביל בניהם הינו ניתוח האף, הנחשב לשכיח ביותר בקטגוריה זו. למרות העלות הגבוהה של ניתוח מתיחת פנים, עדיין צובר תאוצה היות לשיפורים בטכניקות הניתוח.

ד"ר מוסקונה: "כיום הצלקות הינם מזעריות ונסתרות ולכן נשים וגברים פחות חוששים מלבצע את הניתוח".

קטגוריה נוספת הינה שאיבות שומן. כ-1,700 ניתוחים. "חלה הבנה בקרב הציבור ששאיבת שומן באה לחטב ולעצב את הגוף ולא לשמש כחלופה במקום דיאטה. הציבור הבין שתפקיד השאיבה הינו לעצב ולהיפטר בממוצע מכ-2-4 קילו שומן הממוקמים במקומות שקשה להיפטר מהם  כמו הישבן ,המותנים והבטן".  פחות ופחות באים אלי אנשים השוקלים משקל מופרז המחפשים פתרון מהיר במקום דיאטה. היום יש גם פיתרונות למי שחוששת מניתוח ומעונין לחטב את הגוף, להצר את המותניים, בטן וירכיים אומנם בדר"כ מדובר בפתרון למשהיא שסובלת מבעיה מקומית קטנה אך בהחלט מהווה פתרון".

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.