שלום לכולם. לפני מספר ימים חזרתי מכנס IMCAS השנתי, הכנס המתקיים בפריז בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה, והחלטתי לשתף אתכם בחוויות מהכנס וחידושים מעולם הפלסטיקה.

הכנס היה מעניין במיוחד השנה והורגש שחל שינוי בתעשיית היופי בעולם. הרבה חברות נכנסו לתחום, ביניהן שתי חברות גדולות במיוחד שאפרט עליהן בהמשך.

האנרגיה בכנס הייתה חיובית מאוד, להבדיל משנים קודמות. ניתן היה לראות שהאנשים חושבים קדימה ושמתחילים לראות התאוששות בתחום הפלסטיקה. המקום החם ביותר על-פי פונטציאל הגידול ביותר נחשב אסיה, אחר-כך אירופה, המתחילה להראות ניצנים של חזרה לצמיחה לשנים לפני המיתון, במיוחד ברבעונים השלישי והרביעי של השנה. אחרונה חביבה, עדיין מדשדשת, הינה ארה"ב.

השוק העולמי צמח ב-10 אחוזים משנת 2009 ועומד על 3.5 ביליון יורו, עדיין 8 אחוז מינוס לעומת שנת 2008.

הניתוח הנפוץ ביותר בתחום הפלסטיקה הוא הגדלת חזה, שעדיין לא התאושש מן המיתון. למרות גידול בשנת 2010, עדיין לא חזרו למספרים של שנת 2008.

התחזית עד שנת 2014 הינה צמיחה שנתית של 11 אחוז. הענף אמור לגדול ב-50% ואירופה צפויה לגדול מהר יותר מארה"ב.

בתחום הצרת היקפים, חיטוב הגוף, המסת או שאיבת שומן וצלוליטיס ניתן לראות שהחברות הישראליות נמצאות בשיא הטכנולוגיה, כשהמובילה ביותר טכנולוגית ובמכירות הינה חברת סינרון, שרכשה לאחרונה את חברת קנדל האמריקאית, אחת החברות הגדולות והוותיקות בתחום הסרת שיער (מעל 25 שנה בתחום). הצפייה בתחום באירופה הינה גידול של 15 אחוז בשנה. מ-100 מליון יורו מכירות לקרוב ל-175 מליון יורו מכירות.

בתחום הבוטוקס, הזרקות לשיתוק השריר נגד קמטים, מדברים על גידול של 25.2 אחוז לשנה. כיום, השוק עומד על 116 מליון יורו ואמור להגיע ב2015 ללמעלה מ-350 מליון יורו.

שחקנים חדשים בתחום

חברת MERZ רכשה את את מוצר ביופורם ואת חומר ההזרקות הידוע רדיאס.

חברת GLADERMA השיקה קו מוצרים ורכשה בימים אלו את חברת QMED, המשווקת את רסטילן ואת חומר ההזרקה למילוי נפחים גדולים מקרוליין.

חברת  BAYER הגרמנית, הנחשבת לאחת החברות הגדולות בעולם, הודיעה על כוונתה להיכנס לתחום האסתטיקה ולהשיק מוצרים חדשים בשנת2012-13.

כפי שאתם רואים, לפי הסקרים, התחזיות מראות עתיד וורד לעולם הפלסטיקה.

בקרוב אכתוב על מוצרים חדשים וסקרים נוספים מעניינים.

שלכם,

אורי מוסקונה

מנכ"ל המרפאות

אהבת פוסט זה? ניתן להשאיר תגובה למטה או להירשם לקבלת עדכונים חמים מהבלוג, ישירות אל המייל שלך! רוצה עוד פרטים? אין בעיה: כל מה שצריך לדעת נמצא באתר הרשמי של המרפאה של ד"ר רוני מוסקונה www.Moscona.co.il.